Partnerzy portalu
So Coffee się zmienia. Ruszyła pierwsza kawiarnia w nowej odsłonie So Coffee w Galerii Jurajskiej przeszło remodeling; fot, mat. pras.

So Coffee się zmienia. Ruszyła pierwsza kawiarnia w nowej odsłonie

Autor: horecatrends.pl Data: 18 listopada 2021 09:54

Po krótkiej przerwie związanej z remodelingiem w Galerii Jurajskiej otwarto pierwszą w Polsce kawiarnię So Coffee w nowej odsłonie.

Po krótkiej przerwie do oferty Galerii Jurajskiej wróciła kawiarnia So Coffee w nowej odsłonie.

So Coffee w nowej odsłonie

Sieć kawiarni odświeżyła swój logotyp, prezentując go po raz pierwszy w Galerii Jurajskiej, ale także zmieniła całą identyfikację wizualną, w tym hasło: „We follow your taste”.

Zmieniła się również aranżacja przestrzeni kawiarni. Nowe wnętrze wypełniają pastelowe kolory i ekologiczne materiały, w tym drewno, metal i kamień. Meble kawiarni zapewnili polscy producenci – Paged oraz Noti. Zaś oświetlenie to dzieło marki Kaspa.

W centralnym punkcie kawiarni pojawił się stół socjalny w charakterystycznym dla marki kształcie liter SC – od So Coffee. Miejsce to umożliwia organizowanie spotkań w większej grupie. Ponadto kawiarnia jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

So Coffee: Menu

W menu obok kaw można znaleźć w 100% świeżo wyciskane soki, lody z własnej manufaktury, naturalne napary i herbaty, belgijską gorącą czekoladę, ciasta i słodkie przekąski oraz ofertę wytrawnych przysmaków, a w niej m.in. kanapki, tosty i quesadilla przygotowywane na miejscu.

So Coffee: 16 lokali

Otwarta właśnie kawiarnia jest już 6 w ofercie Galerii Jurajskiej i zarazem 16 lokalem gastronomicznym. Oprócz So Coffee, należącego do Lagardère Travel Retail, w centrum handlowym można także znaleźć te pod szyldem Costa Coffee, Grycan, Cafe Duo, Cafe Świat Książki czy Consonni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz