Partnerzy portalu
Sommelierskie Grand Prix rusza 4 września w Mercure Katowice Centrum. Potem Gdańsk i Szczecin
4 września ruszają regionalne zawody sommelierskie. Pierwszy konkurs odbędzie się w Mercure Katowice Centrum. Fot. Mercure Katowice Centrum/Facebook

Sommelierskie Grand Prix rusza 4 września w Mercure Katowice Centrum. Potem Gdańsk i Szczecin

Autor: KG/horecatrends Data: 01 września 2022 10:45

Jesienią Stowarzyszenie Sommelierów Polskich zorganizuje konkursy Grand Prix. Sommelierzy z całej Polski będą mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w regionalnych zawodach tematycznych. Start: 4 września w Katowicach.

Pierwszy konkurs Grand Prix odbędzie się 4 września w hotelu Mercure Katowice Centrum. Potem przyjdzie czas na Gdańsk (18 września) i Szczecin (4-5 listopada). 

W zawodach może wziąć udział każdy sommelier niezależnie od tego, czy pracuje w regionie, w którym odbywa się wydarzenie.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Co ważne, każdy konkurs będzie miał nieco inną formułę i zadania: Grand Prix w hotelu Mercure Katowice Centrum to konkurs dotyczący dobierania wina do jedzenia, Grand Prix w Mercure Gdańsk Stare Miasto skupi się na degustacji w ciemno, a Grand Prix w Courtyard by Mariott Szczecin będzie ogólnym konkursem sommelierskim. Każdy zawodnik może więc wziąć udział we wszystkich trzech wydarzeniach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz