×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sowa otwiera kolejną cukiernię

Sowa otwiera kolejną cukiernię

Autor: oprac. JS Data: 29 listopada 2022 13:06

Bydgoska cukiernia Sowa otwiera kolejny lokal w Polsce. 30 listopada nastąpi otwarcie cukierni w Pile,  w Centrum Handlowym Vivo!

Cukiernia Sowa otwiera kolejny lokal. Będzie to 167 cukiernia sieci obecnej w 62 miastach w Polsce.

Cukiernia Sowa to rodzinna firma działająca od 1946 r., która obecnie zatrudnia ponad 1000 Pracowników. 

- Sytuacja gospodarcza w kraju stawia przed nami liczne wyzwania, co wymaga od nas jeszcze większej elastyczności i odwagi w podejmowaniu decyzji biznesowych. Niemniej cieszy nas to, że mimo przeciwności, w obliczu których stajemy jako przedsiębiorcy, udaje nam się realizować założone na ten rok plany rozwoju sieci. Już za chwilę otworzymy nasz kolejny sklep, teraz nadszedł czas na Piłę! Będzie to nasz 167 punkt w portfolio i tym samym 62 miasto, w którym będzie można zobaczyć szyld naszej cukierni - mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Od kilku lat bydgoska spółka rozwija także segment wytrawnych przekąsek i pieczywa, który w pełni będzie dostępny w nowym sklepie w Centrum Handlowym Vivo! w Pile. W Cukierni Sowa pod tym adresem znajdziemy szeroką ofertę słonych przysmaków, m.in. kanapek, wrapów, sałatek i past, ale również dania garmażeryjne - pierogi i zupy przygotowywane według autorskich receptur firmy. 

Lokal w Pile ma powierzchnię ok. 140 m² i jest podzielony na strefę sprzedaży, strefę kawiarnianą i nowoczesne, w pełni wyposażone zaplecze z chłodnią. W aranżacji lokalu dominują stonowane kolory i nowoczesny design. Nie zabrakło oczywiście kącika dla najmłodszych. 

Otwarcie Cukierni Sowa w CH Vivo! już 30 listopada. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz