Partnerzy portalu
SPAR stawia na rozwój kawiarni Bean Tree Cafe
SPAR stawia na rozwój kawiarni Bean Tree Cafe; fot. mat. pras.

SPAR stawia na rozwój kawiarni Bean Tree Cafe

Autor: horecatrends.pl Data: 24 sierpnia 2021 14:18

Sieć SPAR otworzyła nową kawiarnię Bean Tree Cafe w sklepie EUROSPAR w Poznaniu, przy ul. Druskiennickiej. Bean Tree Cafe to koncept działający w ramach sklepów mało- i wielkoformatowych, oferujący kawę, herbatę oraz proste dania bistro na ciepło.

Powierzchnia dopasowana jest do dostępnej w sklepie przestrzeni, wystarczy nawet 1 mkw. na stand z ekspresem do kawy. Koncept Bean Tree Cafe sprawdził się na innych rynkach, na których działa SPAR i jest dostępny dla wszystkich partnerów detalicznych w Polsce według potrzeb.

Bean Tree Cafe w sklepach SPAR

Obecnie działają 3 kawiarnie Bean Tree Cafe w 3 formatach:

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- w Warszawie w Blue City kawiarenka zlokalizowana jest przy wejściu do sklepu. Do kawiarni można także wejść bezpośrednio ze sklepu.
- w Dąbrowie Górniczej Bean Tree Cafe znajduje się obok sklepu jako odrębna kawiarnia.
- w Poznaniu działa w formule sklep w sklepie /shop-in-shop/.

- Łatwo dostępna kawa na wynos lub na miejscu to ogólnoświatowy trend – nie tylko w  sklepach spożywczych, ale także w innych formatach: meblowych, dla majsterkowiczów, a nawet odzieżowych. Zapach świeżo parzonej kawy sprawia przyjemność klientom i polepsza ich doświadczenia zakupowe. Bardzo dobrze sprawdziliśmy to na innych rynkach, gdzie SPAR działa – zwłaszcza w RPA. Tam Bean Tree Cafe jest bardzo popularna i większość klientów korzysta z niej podczas zakupów. Wierzymy, że Polacy też docenią ten koncept – choć jesteśmy w tym względzie pionierami”– podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep SPAR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz