Stacja Circle K w Jaworznie w nowym koncepcie ma wygodną strefę gastronomicznąKG/horecatrends - 05 sierpnia 2022 12:15


Po modernizacji obiekt w Jaworznie został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K - Horizon, który charakteryzuje się wygodną strefą gastronomiczną.

Na stacji Circle K w Jaworznie jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy kawie i przekąskach - czytamy w komunikacie prasowym.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest szeroka oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców, jak również burgery czy przygotowywane na miejscu kanapki.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Burgery z Beyond Meat

Goście preferujący dietę wegetariańską będą mogli zamówić burgera vege Beyond Meat®. Dla miłośników słodyczy czekają również desery, przysmaki amerykańskie i bogaty wybór słodkich przekąsek, w tym nowość: wypiek na słodko - ślimak z serkiem i jagodami dostępny za 3,49zł jako dodatek do dowolnej kawy. 

Na nadchodzące ciepłe miesiące Circle K przygotowało także letnie orzeźwienie: Ice Latte o tropikalnym smaku marakui. Z kolei kebab w kanapce  lub w panini z mixem serów, czerwoną cebulką, sosem arabskim i sałatką szwedzką to doskonała propozycja dla klientów poszukających ciepłej przekąski na trasie.

Ekorozwiązania

Przygotowywane na miejscu kanapki czy Hot Dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado.

Kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb, czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta.