×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Starbucks by Nespresso nową ofertą sieci kawiarni
Starbucks by Nespresso - nowy produkt; fot. materiały prasowe

Starbucks by Nespresso nową ofertą sieci kawiarni

Autor: www.horecatrends.pl / informacja prasowa Data: 18 czerwca 2020 12:02

W kawiarniach Starbucks pojawił się właśnie nowy produkt, Starbucks by Nespresso – dalsza część współpracy pomiędzy Starbucks a Nestlé. Starbucks jest pierwszą marką, która została wyprodukowana na oryginalnej platformie Nespresso. W ramach nowej oferty goście mogą zakupić kapsułki z kawą o jasnym, średnim i ciemnym stopniu palenia, a także kawą bezkofeinową, i przygotować napoje w domu.

Nowy produkt, kapsułki Starbucks by Nespresso, łączą w sobie wysokiej jakości kawę Starbucks 100% Arabica z najwyższej jakości procesem przygotowania kaw w domu. Klienci mogą zaparzyć Starbucks by Nespresso na dowolnym urządzeniu Nespresso Original Line: Essenza Mini, Pixie, CitiZ, Expert, Lattissima, KitchenAid i Creatista, a zużyte kapsułki oddać do recyklingu (w najbliższym salonie Nespresso lub kawiarni Starbucks).

Asortyment Starbucks® by Nespresso obejmuje kapsułki z kawą o jasnym, średnim i ciemnym stopniu palenia, a także kawę bezkofeinową. W ofercie znajdują się: delikatnie słodka Starbucks Blonde Espresso Roast, zawierająca czekoladowe nuty Pike Place Roast, zbalansowana i lekko orzechowa Single-Origin Colombia oraz mocniejsza i bardziej karmelowa Espresso Roast (dostępne także w wersji bezkofeinowej).

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz