Partnerzy portalu
Starbucks: chcemy dawać gościom poczucie, że podzielamy ich wartości
Sieć Starbucks oddaje fusy do ponownego użycia/ Starbucks w Galerii Północnej/ fot. materiały prasowe

Starbucks: chcemy dawać gościom poczucie, że podzielamy ich wartości

Autor: www.dlahandlu.pl Data: 22 grudnia 2021 09:20

Starbucks świętowała w tym roku 50-lecie swojego istnienia. W wakacje sieć otworzyła nową kawiarnię w Gdańsku przy ul. Rajskiej, a następną w listopadzie w Łodzi.

- W czasie lockdownów utrzymaliśmy sympatię naszych stałych gości, ale także zagościliśmy w sercach nowych osób, m.in. dzięki rozwijaniu kanału delivery i poszerzeniu współpracy z agregatorami – mówi  Vedran Modrić, Dyrektor Operacyjny Starbucks Polska.

Starbucks otwiera lokal w Hi Piotrkowska

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Starbucks: przetwarzanie fusów

Od 2020 roku Starbucks współpracuje ze startupem EcoBean i pracuje nad możliwościami jakie daje przetwarzanie fusów. - Wspieramy ich testy nad ponownym wykorzystaniem kawowych odpadów i przekazujemy im fusy zbierane w warszawskich kawiarniach. W ubiegłym roku wyszliśmy do naszych gości z inicjatywą pod hasłem "Zabierz fusy do domu", zachęcając  ich do zabierania poporcjowanych fusów ze sobą i ponownego ich wykorzystania jako ekologiczny środek do czyszczenia domu, czy kawowy peeling – dodaje Katarzyna Pijanowska. 

Starbucks: cele na 2022 rok

Marka Starbucks planuje kontynuować rozwój działań z zakresu odpowiedzialności społecznej, głównie w zakresie ekologii oraz zrównoważonego rozwoju. - Chcemy coraz bardziej angażować się w życie lokalnych społeczności, dawać gościom poczucie, że są u siebie, a nasza marka podziela ich wartości – zapewnia Katarzyna Pijanowska. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz