Partnerzy portalu
Starbucks wchodzi w świat mody i kooperuje z marką Herschel Limitowana kolekcja Starbucks X Herschel powstała na bazie materiałów z recyklingu. / fot. materiały prasowe

Starbucks wchodzi w świat mody i kooperuje z marką Herschel

Autor: Jakub Szymanek Data: 03 listopada 2022 13:57

Starbucks łączy siły z kanadyjską marką Herschel. Efektem tej współpracy jest innowacyjna kolekcja akcesoriów wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym... z kawowych fusów.

Limitowana kolekcja Starbucks X Herschel. Gdzie można ją kupić?

W kolekcji Starbucks® X Herschel znajdują się klasyczne torby, plecaki i nerki - wszystkie z logo i w barwach marki. Produkty wchodzące w jej skład wykonane zostały z tkaniny z recyklingu, która łączy pochodzący z odzysku poużytkowego PET oraz fusy z kawy. Akcesoria sprawdzą się podczas codziennych miejskich podróży, a charakterystyczny design zainspirowany owocami kawowca ma przypominać o wspólnej dla marki, jak i jej gości, miłości do kawy, ludzi i planety. Produkty dostępne są w kawiarniach na terenie całej Polski, do wyczerpania zapasów.

- Z dumą wprowadzamy na nasz rynek tę wyjątkową kolekcję, powstałą we współpracy z kultową już marką Herschel. W Starbucks nieustannie poszukujemy możliwości angażowania się w działania spójne z ideą zrównoważonego rozwoju. Pragniemy inspirować naszych gości i zachęcać ich do wspólnego podejmowania wyborów przyjaznych planecie. Wierzymy, że nowa limitowana kolekcja akcesoriów zainteresuje osoby, którym bliska jest nie tylko nasza marka, ale także dobro środowiska. – mówi Paula Chudzińska, brand manager Starbucks Polska.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Starbucks w Polsce posiada na swoim koncie liczne działania z obszaru less waste, takie jak np. zachęcanie do korzystania z kubków wielokrotnego użytku, wtórne wykorzystanie kawowych fusów, czy angażowanie się w działania służące ograniczaniu marnowania żywności.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz