×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Starbucks z okazji Dnia Ziemi promuje kubki wielokrotnego użytku i wegańską ofertę
Każdy napój na wynos przygotowany w przyniesionym do Starbucks kubku kosztuje 1 zł mniej. Fot. Materiały prasowe

Starbucks z okazji Dnia Ziemi promuje kubki wielokrotnego użytku i wegańską ofertę

Autor: KG/horecatrends Data: 22 kwietnia 2022 11:55

Starbucks promując akcję Bring Your Own Tumbler zachęca swoich gości do ograniczania ilości odpadów i odwiedzania kawiarni z własnymi kubkami wielokrotnego użytku. Każdy napój na wynos przygotowany w przyniesionym do Starbucks kubku kosztuje 1 zł mniej.

Starbucks od początku swojej działalności w Polsce, czyli już od ponad 13 lat rozwija inicjatywę „Bring Your Own Tumbler” - ''Z własnym kubkiem''. Jest celem jest ograniczanie produkcji odpadów i edukowanie swoich gości. 

Dlatego każda osoba, która zamawia dowolny napój do własnego kubka, otrzymuje zawsze zniżkę w wysokości 1 zł, a oprócz tego - dolewkę wody filtrowanej całkowicie za darmo - czytamy w komunikacie prasowym.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach kształtowania proekologicznych nawyków, z okazji Dnia Ziemi, marka przygotowała specjalną ofertę dla użytkowników Starbucks Rewards. W weekend 22-24 kwietnia, przy zakupie wybranego kubka wielokrotnego użytku lub butelki, Goście otrzymają w prezencie aż 80 dodatkowych Gwiazdek, które automatycznie zamienią się w darmowy napój

W Dniu Ziemi w piątek, 22 kwietnia na Instagramie marki pojawi się specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - zachęcamy do obserwowania profilu i czujności tego dnia!

Starbucks zachęca też, by skosztować kawy w wersji roślinnej, zamieniając mleko na ulubioną alternatywę roślinną (do wyboru napoje: kokosowy, owsiany, sojowy oraz migdałowy) lub wykończyć swój napój puszystą w pełni wegańską bitą śmietaną. Marka zachęca także do próbowania wegańskich nowości, dostępnych zarówno w ofercie napojów, jak i przekąsek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz