×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
To będzie 14 piekarnio-cukiernia Ozdowscy. Otworzy się w centrum handlowym w Łodzi
Wraz z planowanym w Nowej Górnej otwarciem, sieć piekarń i cukierni Ozdowscy będzie liczyć już 14 sklepów. Fot. Ozdowscy Piekarnia - Cukiernia/Facebook

To będzie 14 piekarnio-cukiernia Ozdowscy. Otworzy się w centrum handlowym w Łodzi

Autor: Oprac. KG Data: 25 lipca 2022 09:55

W centrum handlowym Nowa Górna w Łodzi otworzy się piekarnio-cukiernia Ozdowscy.

- Piekarnia Ozdowscy to nie tylko rozpoznawalna w regionie marka, mająca kilkanaście sklepów w województwie łódzkim oraz 3 sklepy w samej Łodzi, ale także firma z tradycjami, którą cechują wyroby najlepszej jakości, a także autorskie przepisy. Jesteśmy przekonani, że taki najemca wzbogaci nasz spożywczy tenant-mix, stając się jedną z ulubionych destynacji na codzienne zakupy łodzian - podaje w komunikacie prasowym Karolina Nitowska, Leasing Director w Newbridge, do którego należy centrum handlowe Nowa Górna. 

W ofercie piekarnio-cukierni będzie można znaleźć pieczywo na zakwasie, z pełnymi ziarnami i bez zbędnych dodatków oraz kilkanaście rodzajów bułek, bagietek i chlebów, słone przekąski. Nie zabraknie także wyrobów cukierniczych (np. tortów, ciast, deserów i pączków) oraz kawy. W lokalu znajdzie się także część ze stolikami.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Piekarnia położona będzie natomiast przy nowo powstałej strefie wypoczynkowo-gastronomicznej.

- Debiut Ozdowskich idealnie wpisuje się w dominujący dziś na rynku retail trend lokalności. Klienci nie tylko coraz chętniej robią zakupy w centrach handlowych, które znajdują się w ich najbliższej okolicy, ale także częściej wybierają znane lokalnie marki, do których są przywiązani i które cenią za jakość - wskazuje Justyna Sobczyńska, Leasing & Asset Management Consultant w Newbridge.

Wraz z planowanym w Nowej Górnej otwarciem, sieć piekarń i cukierni Ozdowscy będzie liczyć już 14 sklepów. Znaleźć je można w Łodzi, ale także Kutnie, Ozorkowie, Łęczycy i Płocku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz