×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Trwa World Class Cocktail Festival. Do kiedy?
World Class Cocktail Festival to największe i najpopularniejsze wydarzenie koktajlowe w Polsce. Fot. Materiały prasowe

Trwa World Class Cocktail Festival. Do kiedy?

Autor: KG/horecatrends Data: 21 sierpnia 2022 08:50 | Aktualizacja: 28 sierpnia 2022 07:30

W World Class Cocktail Festival bierze udział 110 najlepszych koktajlbarów w 6 miastach w Polsce. Festiwal ruszał 24 sierpnia i potrwa do 18 września.

Festiwal odbywa się w dniach 24 sierpnia – 18 września w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie.

Uczestniczące w nim koktajlbary i bary restauracyjne zapraszają do rezerwacji zestawu dwóch modnych koktajli na bazie luksusowych alkoholi z portfolio Diageo w promocyjnej cenie 35 zł. Rezerwacje dostępne są na CocktailFestival.pl.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

– Naszym celem jest popularyzowanie w Polsce światowych trendów koktajlowych, a przede wszystkim świadomej konsumpcji, w której liczy się nie ilość, lecz jakość alkoholu i sposób jego podania. Bary i restauracje biorące udział w Festiwalu są starannie selekcjonowane w oparciu o wysoką jakość: obsługi barmańskiej i kelnerskiej, wykorzystywanych składników czy mistrzowskiego poziomu menu – wyjaśnia Max Pollo.

W Festiwalu biorą udział starannie wyselekcjonowane lokale w kraju. Wśród nich: warszawskie Weles, Klar - Cocktail Bar, Backroom Bar, Moderne Artisanal, Mozaika, wrocławskie Rusty Rat, Rumbar, ORZO people - music - nature, poznańskie Tłok Bar, Może Gin Chill, L 33 Bistro&Bar, szczecińskie 17 Schodów, AMORE MIO, Bulwary Food&Drink, trójmiejskie JUNGLA Cocktails & Food, Flisak '76, Winston Bar, krakowskie Lastriko, Alchemia, Arkady Cafe Cocktail Bar. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz