Partnerzy portalu
Ukazała się biografia Adama Ringera „Na podwójnym espresso. Życie w trzech aktach” Ukazała się biografia Adama Ringera pt. „Na podwójnym espresso. Życie w trzech aktach”/ fot. materiały prasowe/ fot. materiały prasowe

Ukazała się biografia Adama Ringera „Na podwójnym espresso. Życie w trzech aktach”

Autor: www.horecatrends.pl Data: 26 października 2020 15:52

Na rynku pokazała się biografia współwłaściciela sieci kawiarni Green Caffè Nero - Adama Ringeram, który o swoim życiu opowiedział Maciejowi Drzewickiemu i Grzegorzowi Kubickiemu.

Adam Ringer, dziecko powojennej Warszawy, zmuszony uciekać z Polski w 1968 roku, emigruje do Szwecji. Mając prawie gotowy doktorat na temat „Solidarności”, rzuca pracę naukową i Uniwersytet Sztokholmski. Wraca po 25 latach do Warszawy, aby zająć się biznesem w wolnej Polsce. Otwiera tym samym kolejny etap swojego bogatego życia.

Po powrocie działa z sukcesem na skalę międzynarodową w wielu branżach: przemyśle paliwowym, lotnictwie wojskowym, transporcie lądowym, ochronie zdrowia, modzie, zostaje armatorem promowym. Jako pierwszy w Europie organizuje na dużą skalę rekrutację, szkolenia i kontrakty dla lekarzy, kierowców, gazowników.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z czasem jego oczkiem w głowie staje się sieć kawiarni Green Caffè Nero. Pierwszy lokal otwiera z przyjaciółmi w Warszawie w 2003 roku, bo… nie mają gdzie się spotkać przy dobrej kawie. Dziś tych popularnych kawiarni jest ponad siedemdziesiąt i wciąż powstają nowe.

Jaka jest tajemnica sukcesu Ringera? Może po prostu ma więcej szczęścia niż inni? Czytelnicy znajdą odpowiedź w jego barwnej opowieści o własnym życiu.

{Powyższy opis pochodzi od wydawcy książki.}
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz