Partnerzy portalu
Uwaga, bariści! Ruszają zapisy na zawody Dalla Corte Cup 2022
Główną nagrodą w konkursie jest wart ponad 12 tys. zł ekspres. Fot. Materiały prasowe

Uwaga, bariści! Ruszają zapisy na zawody Dalla Corte Cup 2022

Autor: KG/horecatrends Data: 10 sierpnia 2022 09:35

Po raz kolejny bariści, którzy wkraczają na profesjonalną ścieżkę rozwoju zawodowego, będą mogli zmierzyć się w zawodach Dalla Corte Cup. Zapisy na wydarzenie ruszają 15 sierpnia

Zawody Dalla Corte Cup 2022 odbędą się 1 października na antresoli Hali Gwardii podczas trwającego tam Warsaw Coffee Market. Uczestnicy w fazie eliminacyjnej zmierzą się z przygotowaniem latte art, w finale zaś będą mieli za zadanie przygotować i zaprezentować espresso oraz cappuccino - czytamy w komunikacie prasowym. 

Jak informuje Michał Ziemielewicz, brand manager Dalla Corte w Best CS, z roku na rok zawody Dalla Corte Cup cieszą się rosnącą popularnością. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Otwieramy możliwość zaprezentowania umiejętności baristom, którzy są na początku profesjonalnej kariery i nie są nagrodzeni dotychczas w oficjalnych Mistrzostwach Polski i Świata. To doskonała okazja, żeby się sprawdzić, ale również zdobyć doświadczenia i obycie ze sceną, sędziami, specyfiką startów w konkursach tego typu - mówi Michał Ziemlewicz.

O zakwalifikowaniu się do Dalla Corte Cup 2022 decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są drogą mailową: zawodydc@best-cs.pl. W treści wiadomości chętni powinni umieścić informacje określone w regulaminie.

– Start rejestracji zaplanowaliśmy na 15 sierpnia, na godzinę 10.00. O zakwalifikowaniu się na zawody decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego rekomendujemy nie zwlekać z decyzją - dodaje Ziemlewicz.

Główną nagrodą jest wart ponad 12 tys. zł ekspres Dalla Corte STUDIO.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz