×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W restauracji Arka Milika koktajle inspirowane są słynnymi stadionami
Zimowa karta koktajlowa w restauracji Food&Ball by Arkadiusz Milik inspirowana jest znanymi stadionami. Fot. Food&Ball by Arkadiusz Milik

W restauracji Arka Milika koktajle inspirowane są słynnymi stadionami

Autor: Katarzyna Gubała Data: 14 stycznia 2022 15:45

W restauracji Arkadiusza Milika - Food&Ball - zimowa karta koktajlowa inspirowana jest najsłynniejszymi stadionami świata.

- Jak już sama nazwa restauracji wskazuje, jesteśmy bardzo związani z piłką nożną. Nic dziwnego, skoro naszym szefem jest reprezentant Polski - Arek Milik. Z tego też powodu, nasze projekty często związane są z tematyką piłkarską. Nie mogło być inaczej z naszą kartą koktajlową - inspirowaną Stadionami Świata - mówi horecatrends.pl Krzysztof Ciemiera z Food&Ball by Arkadiusz Milik w Katowicach.

Wskazuje, że każdy stadion ma swój klimat, swój urok i wywołuje wielkie emocje.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Tak też jest z naszymi koktajlami. Najlepsze alkohole w połączeniu z syropami, kordiałami oraz dodatkami tworzonymi przez nas od podstaw sprawią, że goście przeniosą się na obiekty takie, jak Orange Velodrome, Wembley czy nawet nasz Stadion Narodowy, bez wychodzenia z Food&Ball – dodaje Krzysztof Ciemiera.

Karta koktajlowa Stadiony Świata będzie obowiązywała do końca zimy. Twórcami karty są Krzysztof Ciemiera i Piotr Rzeszowski. Znajdziemy w niej koktajle: Estadio Acteca, Wembey, Signal Iduna Park, Orange Velodrome i Stadion Narodowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz