W sklepie budowlanym powstała kawiarniapropertydesign.pl - 06 marca 2020 13:51


- Kompaktowa kawiarnia, w której każdy metr ma swoje dokładnie przemyślane zadanie. Miejsce, które stanie się nową wizytówką i wyróżni Leroy Merlin spośród innych tego typu sieci sklepów wielkoformatowych - tak o założeniach projektowych opowiadają portalowi Propertydesign.pl projektantki z KDesign, pracowni odpowiedzialnej za to klimatyczne wnętrze na terenie marketu budowlanego.

Jak podaje portal, Jednym z powodów, dla którego właściciele sieci sklepów wielkoformatowych zdecydowali się na otworzenie kawiarni był fakt, że poza niewielkimi sklepami zlokalizowanymi w centrach handlowych lub w ich bliskim sąsiedztwie istnieją tzw. gigamarkety znajdujące się na obrzeżach miasta, z dala od jakiegokolwiek punktu gastronomicznego.

- Do zaaranżowania dostaliśmy niewielki metraż i pokaźną listę oczekiwań co do tej strefy. Jej głównym zadaniem miała być wygoda klientów, którzy po dłuższych zakupach będą mogli na chwilę usiąść i odsapnąć lub odwrotnie - po wejściu do sklepu zjeść kanapkę i zastanowić się nad lista zakupów - opowiadają architektki z pracowni KDesign w składzie Zuzanna Popko, Olga Grabda, Anna Wawrzyniak i Wioletta Serafin.  

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czytaj więcej: propertydesign.pl