Partnerzy portalu
Warsaw Coffee Festival wrócił do Pałacu Kultury Po dwóch latach wracamy do Pałacu Kultury, aby zaprezentować największe kawowe wydarzenie w tej części Europy - piszą organizatorzy Warsaw Coffee Festival. Fot. Warsaw Coffee Festival/Facebook

Warsaw Coffee Festival wrócił do Pałacu Kultury

Autor: KG/horecatrends Data: 11 lutego 2022 11:30

Po dwóch latach do Pałacu Kultury wraca jedno z największych kawowe wydarzeń w tej części Europy - Warsaw Coffee Festival. W weekend 12-13 lutego czekają dziesiątki stoisk z kawą, akcesoriami i produktami komplementarnymi.

Warsaw Coffee Festival to impreza dla wszystkich - od profesjonalnych baristów po osoby, które dopiero co zaczynają poznawać świat kawy. W jednym miejscu w weekend 12-13 lutego będzie można poznać wszystkie smaki, aromaty oraz formy kawy. Poznać ciekawe sposoby parzenia i formy podawania. 

Na festiwalu dostępne będą dziesiątki stoisk z kawą, akcesoriami i produktami komplementarnym. W strefie edukacyjnej będzie można posłuchać m.in. o obróbce kawy, dobrym espresso w domu, znaczeniu jakości wody dla smaku kawy oraz o tym, czy kakao może być speciality podobnie jak kawa. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Warsaw Coffee Festival odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 12-13 lutego w godz. 10-18. Wstęp kosztuje 15 zł. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz