Partnerzy portalu
Warszawa: legendarna cukiernia Misianka na skraju bankructwa, ale fani walczą to miejsce Legendarna cukiernia Misianka na skraju bankructwa; fot. facebook.com/MisiankaCukiernia

Warszawa: legendarna cukiernia Misianka na skraju bankructwa, ale fani walczą to miejsce

Autor: Radio ESKA / horecatrends.pl Data: 12 listopada 2020 10:00

Cukiernia Misianka w Parku Skaryszewskim ogłosiła zamknięcie po 26 latach działalności. Legendarne miejsce nie przetrwało kryzysu związanego z COVID-19. Nie chcą się na to zgodzić mieszkańcy stolicy, którzy zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pomoc w prowadzeniu lokalu - podaje Radio ESKA.

W związku z lockdownem, cukiernia Misianka ma problemy finansowe. Według szacunków właścicielki Misianki, żeby wyprostować wszelkie zaległości, konieczne jest 70 tysięcy złotych. Do akcji wkroczyli fani legendarnej cukierni, którzy założyli internetową zbiórkę.

Zbiórka wzruszyła właścicielkę Misianki. - Drodzy Misiankowicze... zupełnie nie wiem od czego zacząć, tak jestem oszołomiona (bez kokieterii).. Po moim wczorajszym poście, zalała mnie fala życzliwości, najmilszych słów i chęci pomocy... DZIĘKUJĘ!!! - czytamy na stronie cukierni.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poinformowano też o poszukiwaniach nowego wspólnika.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz