×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
We Wrocławiu otworzyła się druga piekarnio-kawiarnia Gorąco Polecam
Nowy punkt Gorąco Polecam. Smaki z piekarni we Wrocławiu mieści się przy ul. Swobodnej 1. Fot. Gorąco Polecam. Smaki z piekarni/Facebook

We Wrocławiu otworzyła się druga piekarnio-kawiarnia Gorąco Polecam

Autor: KG/horecatrends Data: 28 lipca 2022 09:50

Nowy wrocławski punkt Gorąco Polecam. Smaki z piekarni mieści się w Aquarius Business House na trasie z dworca Wrocław Główny, poprzez Galerię Wroclavia, na Rynek.

''Ta lokalizacja to strzał w „10”. Tworzenie lokali w dobrze skomunikowanych (biurowo-mieszkaniowych) częściach miast zapewnia nam dywersyfikację Klientek i Klientów - w takich miejscach odwiedzają nas zarówno mieszkańcy, pracownicy, jak i podróżni. (...) Od rana słyszymy: „Brakowało nam tu takiego miejsca!” - pisze Enata Bread, do której należą marki Gorąco Polecam. Smaki z piekarni oraz Bakery. 

W lipcu Enata Bread otworzyło kolejny Gorąco Polecam w Warszawie - w Mennica Legacy Tower. Piekarnio-kawiarnia zajęła nowoczesny, narożny, przeszklony lokal. W środku na gości czekają lady wypełnione po brzegi wypiekami i kawa 100% arabica z Brazylii, a także część kawiarniana: z fotelami, krzesłami, stolikami (do spotkań, pracy, odpoczynku). Na zewnątrz zaś ogródek z fotelami i krzesłami wśród zieleni.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz