Partnerzy portalu
Zbigniew Grycan: Konsumenci uważniej wydają pieniądze, sięgają po marki znane im od lat - Cieszy nas, że wchodzimy w sezon lodowy z otwartymi lodziarnio-kawiarniami, bez ograniczeń związanych z pandemią - mówi Zbigniew Grycan. Fot. PTWP

Zbigniew Grycan: Konsumenci uważniej wydają pieniądze, sięgają po marki znane im od lat

Autor: Roman Wieczorkiewicz/portalspozywczy.pl Data: 08 czerwca 2022 09:45

- Ostatnie lata nauczyły nas, że trudno cokolwiek przewidzieć. Jednak cieszy nas, że wchodzimy w sezon lodowy z otwartymi lodziarnio-kawiarniami, bez ograniczeń związanych z pandemią - mówi Zbigniew Grycan, właściciel marki Grycan - Lody od pokoleń.

Według Zbigniewa Grycana, rosnące ceny surowców, kosztów produkcji, inflacja na najwyższym od lat poziomie - z pewnością będą miały wpływ na biznes.

Grycan rozwija ofertę lodziarni i współpracę z sieciami handlowymi

 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mimo wszystko właściciel marki marki Grycan - Lody od pokoleń ma nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż dwa minione. Przedsiębiorca podkreśla, że firma skupia się na swojej działalności, czyli produkcji lodów.

- Rozwinęliśmy ofertę lodziarni, do których wprowadziliśmy wiele nowości – także tych na wynos. W detalu szeroko współpracujemy z największymi sieciami handlowymi, także z dyskontami. Trudności oczywiście są, ale wierzę, że siła marki, którą budujemy od 18 lat, nasze doświadczenie na rynku lodów, zaplanowane na ten rok działania promocyjne przyniosą dobre efekty - mówi Zbigniew Grycan. 

Będziemy sięgać po marki, które już znamy

Zapytany o tegoroczne tendencje, powiedział, że na pewno stałym trendem jest poszukiwanie lodów wysokiej jakości, produkowanych w sposób tradycyjny z naturalnych składników.

- Kiedy wszystko drożeje, konsumenci bardziej uważnie wydają pieniądze i chętniej kupują produkty marek, które znają od lat i do których mają zaufanie. Wzrasta również zainteresowanie produktami spożywczymi bez glutenu, czy bez laktozy, a także wegańskimi. Takie produkty mamy w swojej ofercie - wszystkie lody Grycan sprzedawane w pudełkach są bezglutenowe, nasze sorbety z owoców są bezglutenowe, nie zawierają laktozy i są wegańskie - podobnie jak linia lodów Grycan Vegan - mówi Zbigniew Grycan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz