Partnerzy portalu
Znana łódzka cukiernia zamyka się przez wzrost kosztów Łódzka cukiernia i lodziarnia Wasiakowie ogłosiła zakończenie działalności. / fot. Facebook

Znana łódzka cukiernia zamyka się przez wzrost kosztów

Autor: portalspozywczy.pl Data: 14 listopada 2022 15:06

Łódzka cukiernia i lodziarnia Wasiakowie ogłosiła zakończenie działalności ze względu na rosnące koszty utrzymania. Do zobaczenia w lepszych czasach - napisali właściciele lokalu w pożegnalnym poście na Facebooku.

Cukiernia Wasiakowie kończy działalność

13 listopada łódzka cukiernia i lodziarnia Wasiakowie ogłosiła zakończenie działalności. Lokal przy ul. Traugutta będzie czynny jedynie do końca 2023 roku.

- Po wielu rozważaniach, wyliczeniach i rozmowach podjęliśmy bardzo trudną decyzję. Z końcem roku zamykamy naszą cukiernię w Łodzi na ul. Traugutta. Rosnące koszty utrzymania lokalu spowodowały, że na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie prowadzić działalności w Łodzi - napisali właściciele cukierni.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Przez ten czas przygotowaliśmy dla Was ponad 400 różnych smaków lodów, spełnialiśmy Wasze lodowe marzenia, eksperymentowaliśmy z połączeniami smaków, formami deserów i wegańskimi smakami lodów. Przygotowaliśmy serię wymyślnych deserów na Festiwal Dobrego Smaku, uczciliśmy polskiego Oscara torcikiem Ida, ciasta na Wasze wyjątkowe okazje czy słodkości na codzienne umilenie dnia. Dziękujemy Wam z całego serca! Do zobaczenia w lepszych czasach - napisali właściciele lokalu.

Czytaj więcej na portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz