Ciecierzyca w zalewie 2500g VERA fot. materiały prasowe

Ciecierzyca w zalewie 2500g VERA

Autor: horecatrends.pl Data: 18 września 2019 10:52

Limpol Sp. z o.o. polska, rodzinna firma obecna na polskim rynku od 22 lat. Jeden z liderów w dystrybucji produktów spożywczych i właściciel marki VERA. Limpol sprowadza ponad 140 artykułów spożywczych z 31 krajów aż z 5 kontynentów. Regularnie powiększa swoją ofertę produktową o nowości. Gastronomii dedykowana jest specjalna linia produktów w dużych ekonomicznym opakowaniach z logotypem VERA GASTRONOMIA.

Ciecierzyca marki Vera to produkt gotowy do spożycia. Coraz popularniejsza w polskiej kuchni, znalazła wiele zastosowań zarówno w daniach wytrawnych jak i słodkich. Chrupkie ziarna ciecierzycy są zanurzone w zalewie , którą również można wykorzystać do wypieków chociażby  wegańskiej bezy. Stanowi bazę hummusów i wegańskich pasztetów. Doskonały dodatek do sałatek, mięsnych i warzywnych gulaszy, wegetariańskich pasztetów czy dipów. Bogate źródło białka dla wegan i wegetarian. Kraj pochodzenia, Włochy. Dostępne, także opakowanie detaliczne.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Ada12345

    Doskonała jest ta ciecierzyca z Vera. Kupuję, co prawda, troszkę w mniejszym opakowaniu ;) - dokładnie taką www.limpol.pl/produkty/ciecierzyca-w-zalewie-2/, ale polecam wszystkim lubiącym ciecierzycę.