Partnerzy portalu
Costa Coffee rozszerza portfolio o kapsułki z kawą z Hondurasu Costa Coffee rozszerza portfolio o kapsułki z kawą z Hondurasu

Costa Coffee rozszerza portfolio o kapsułki z kawą z Hondurasu

Autor: AW Data: 04 listopada 2022 13:38

Kawa w kapsułkach zyskuje coraz większą popularność wśród konsumentów, łącząc w sobie wysoką jakość ziaren z wygodą i prostotą przyrządzania. W odpowiedzi na ten trend Costa Coffee stale poszerza swoją ofertę o rozmaite warianty, docierając tym samym do osób o zróżnicowanych preferencjach. Do sprzedaży właśnie trafiła kawa w kapsułkach Honduran Roast.

Costa Coffee w kapsułkach Honduran Roast

Nowa propozycja od Costa Coffee to 100% Arabiki o połączeniu trzech różnych aromatów: słodkiej pomarańczy, czekolady deserowej oraz nut kwiatowych. Debiutująca na polskim rynku kawa uzyskiwana jest dzięki starannej obróbce ziaren pochodzących z wyjątkowo wysokich upraw kawowców. Costa Coffee zamknęła ją w kapsułkach kompatybilnych z ekspresami domowymi marki Nespresso. 

– To bezpośrednia odpowiedź na potrzeby rynku. Coraz szybsze tempo życia sprawia, że konsumenci oczekują wygodnych rozwiązań. Polacy częściej poszukują także nieoczywistych połączeń smakowych i ziaren z różnych zakątków świata. Bardzo ważna jest także jakość - chcemy cieszyć się kawą o niczym z kawiarni także w domu. Kawa w kapsułkach spełnia te wymogi, gwarantując ten sam doskonały, powtarzalny smak, który można uzyskać w prosty, szybki i niezwykle wygodny sposób – podkreśla Michał Proszewski, Coffee Business Director w Coca-Cola HBC Polska i kraje bałtyckie. – W Coca-Cola HBC nieustannie poszerzamy portfolio, by stworzyć szeroki wachlarz napojów na każdą porę dnia i okazję. Kawa jest bardzo ważnym elementem tej strategii, dlatego także w tej kategorii wprowadzamy innowacje smakowe i opakowaniowe – dodaje. 

Nowa Costa Coffee w kapsułkach Honduran Roast jest już dostępna w większości sieci handlowych, w sugerowanej cenie detalicznej 19,99 zł. Produkt wzbogaca szeroką propozycję Costa Coffee dla domu, w ramach której konsumenci mają do wyboru kawy o różnych wariantach smakowych w kapsułkach, ziarnach oraz wersjach mielonych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz