×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Grycan wprowadza ofertę świąteczną
Oferta Smak Świat obowiązuje do 7 stycznia we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń na miejscu oraz w wersji na wynos

Grycan wprowadza ofertę świąteczną

Autor: horecatrends.pl Data: 09 grudnia 2021 15:23

Porcja tradycyjnego Piernika Staropolskiego z bakaliami w zestawie z kulką lodów i Cappuccino oraz deser Wiśniowe Brownie to nowości świątecznego menu w kawiarnio-lodziarniach Grycan.

– Tym razem zapraszamy na świąteczne smaki zarówno w tradycyjnej, jak i w bardziej nowoczesnej odsłonie. Proponujemy nasz klasyczny Piernik Staropolski w zestawie z aromatyczną kawą lub nowy deser Wiśniowe Brownie podawany z ciepłym, intensywnie czekoladowym ciastkiem. Serdecznie zapraszamy! – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Grycan: Oferta Smak Świąt

Zestaw Piernik Staropolski z bakaliami i Cappuccino dostępny jest w cenie 18,90 zł.

 Deser Wiśniowe Brownie, czyli nowa kompozycja trzech porcji lodów: czekoladowych, stracciatella oraz sorbetu z wiśni podawana z domowym, ciepłym ciastkiem brownie oraz porcją bitej śmietany. Całość uzupełnia dekoracja z wiśni deserowych, siekanej gorzkiej czekolady oraz chrupiących waflowych rurek wypiekanych we własnej pracowni cukierniczej. Deser jest dostępny w cenie 19,90zł.

Oferta Smak Świat obowiązuje do 7 stycznia we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń na miejscu oraz w wersji na wynos.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz