Partnerzy portalu
Grycan wprowadza owocowy smak lodów wegańskich Grycan wprowadza owocowy smak do linii lodów wegańskich / fot. materiały prasowe

Grycan wprowadza owocowy smak lodów wegańskich

Autor: portalspozywczy.pl Data: 17 marca 2021 12:03

Grycan Lody od Pokoleń wprowadza nowe wegańskie lody truskawkowe Grycan Vegan Strawberry. To pierwszy owocowy smak w tej linii. Z okazji premiery nowego wegańskiego smaku, w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń 20 marca rozpocznie się Tydzień Wegański.

Wegańskie lody truskawkowe Grycan Vegan to kremowe, 100% roślinne lody. Wyraźny, owocowy smak zawdzięczają dojrzałym polskim truskawkom, a kremową konsystencję napojom: kokosowemu i ryżowemu oraz orzechom nerkowca. Mają obniżoną zawartość cukru. Są słodzone syropem z agawy, matlitolem i ksylitolem. Nie zawierają laktozy i glutenu. Doskonałe nie tylko dla wegan, ale także dla osób z nietolerancją czy alergią pokarmową. 

Lody Grycan Vegan Strawberry dostępne są od 18 marca w lodziarnio-kawiarniach w sprzedaży na porcje oraz w opakowaniach familijnych o pojemności 500 ml w cenie 17,90 zł.

Z okazji premiery nowego wegańskiego smaku, w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń już 20 marca rozpocznie się Tydzień Wegański. Do 28 marca włącznie do każdego opakowania lodów z linii Grycan Vegan, drugie dowolne lody o tej samej pojemności można otrzymać gratis. Ponadto, w ramach promocji każda kulka lodów wegańskich dostępna będzie jedynie za 2 zł.

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu 17 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy już ponad 150 lokali. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz