×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
KFC Rozgrzewające Sery. Do kiedy w ofercie?
Do KFC powróciła oferta „Rozgrzewające Sery”./fot. materiały prasowe

KFC Rozgrzewające Sery. Do kiedy w ofercie?

Autor: www.horecatrends.pl Data: 20 stycznia 2022 11:26 | Aktualizacja: 17 lutego 2022 16:15

KFC i aplikacja KFC Collect w ofercie Rozgrzewające Sery zapraszają na Grander, Quritto lub Wrapper wzbogacone aromatycznym serem cheddar.

 

20 stycznia do KFC powróciła oferta „Rozgrzewające Sery”. Zimowe temperatury w połączeniu z jesienną aurą zwiększają apetyt na pożywne i rozgrzewające jedzenie. Dlatego KFC zaprasza na dania z dodatkiem esencjonalnego sera cheddar, które serwuje w ramach oferty „Rozgrzewające Sery”. Na fanów delikatnie pikantnego, chrupiącego kurczaka z KFC czekają: Grander Serowy, Qurrito Serowe oraz Wrapper Serowy.

KFC: czy ser uszczęślwia?

Naukowcy udowodlini, że cheedar - z powodu dużej zawartości tryptofanu odpowiedzialnego za produkcję serotoniny - wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i pozwala nam lepiej się wysypiać.

Oferta „Rozgrzewające Sery” jest dostępna we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski, w dostawie oraz w Drive Thru.

Rozgrzewające Sery w KFC

 Wszystkie dania dostępne w KFC można także zamówić poprzez aplikację KFC Collect, a następnie odebrać w wybranej przez siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu. Oferta „Rozgrzewające Sery” pozostanie w KFC do 7 marca. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • nieznany

    kupcie mi jednego