Partnerzy portalu
KFC Wrappers: Nowość Hot Harissa Wrapper od KFC KFC Wrappers to jesienna nowość KFC; fot. mat. pras.

KFC Wrappers: Nowość Hot Harissa Wrapper od KFC

Autor: horecatrends.pl/materiał prasowy Data: 20 października 2021 11:47

W KFC do Kentucky Gold i Smoky BBQ Wrappers dołączyła właśnie nowość – Hot Harissa Wrapper z sosem na bazie chilli i czosnku.

KFC Wrappers

KFC Wrappers to propozycja KFC na jesienny, rozgrzewający posiłek w trzech wariantach smakowych. Zapakowane w poręczne papierowe kartoniki, nadają się na sycące danie w drodze ze szkoły czy w trakcie spaceru.

Duży kawałek soczystego Grandera skropiony sosem z limonki i kremowym majonezem, z zapieczonymi w środku frytkami, serem Cheddar, boczkiem, piklami, prażoną cebulką i wybranym sosem – znanym miłośnikom KFC wcześniej, Kentucky Gold i Smoky BBQ oraz nowym Hot Harissa – to, jak zapewnia KFC, comfort food na jesienną poprawę humoru.

Kentucky Gold to wędzony sos majonezowo-musztardowy, a Smoky BBQ to dymny sos barbecue. Nowy dodatek Hot Harissa, rodem z Afryki Północnej, przygotowany jest na bazie papryczki chilli i czosnku, z kolendrą, kminkiem, kuminem, oliwą, ogórkiem i pomidorami. 

KFC Wrappers są dostępne samodzielnie, w zestawie lub w boxie, we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski oraz w Drive Thru. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz