Partnerzy portalu
Latte z Vege Kremem na bazie roślinnej śmietanki Flory Plant w Costa Coffee Latte z Vege Kremem na bazie roślinnej śmietanki Flory Plant w Costa Coffee

Latte z Vege Kremem na bazie roślinnej śmietanki Flory Plant w Costa Coffee

Autor: materiał Upfield Data: 29 marca 2021 14:16

Costa Coffee wprowadziła od marca w wybranych lokalach kawy latte z Vege Kremem na bazie roślinnej śmietanki Flory Plant od firmy Upfield.

– To odpowiedź na aktualne trendy i wymagania konsumentów, którzy na co dzień nie piją tradycyjnego mleka – mówi Adrian Leszek, Head Barista Costa Coffee – A grupa ta jest coraz większa – alergicy, osoby nietolerujące laktozy, weganie czy inni konsumenci szukający po prostu nowych smaków i rozwiązań. Zmieniamy się dla nich i dlatego dajemy im możliwość wyboru Vege Kremu, który w niczym nie ustępuje popularnej bitej śmietanie!

Główny składnik Vege Kremu – Flora Plant 31% jest już dobrze znana w profesjonalnej gastronomii. Została doceniona m.in. w plebiscycie RoślinnieJemy przez ambasadorów Chefs For Change, którzy na co dzień zajmują się propagowaniem roślinnej kuchni.

Flora Plant to produkt uniwersalny i niezawodny – mówi Robert Kopacz, szef kuchni Upfield Professional.

Kawę latte z Vege Kremem można kupić w wybranych kawiarniach Costa Coffee w Warszawie i Krakowie do końca maja 2021. Na ten moment wprowadzono ją jako ofertę limitowaną, lecz planowane jest rozszerzenie do stałej oferty na terenie całego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz