×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
MAX Premium Burgers rozszerza menu o Grand Chicken Parmesan
Grand Chicken Parmesan składa się z filetu z kurczaka, włoskiego parmezanu, sosu aioli, sera cheddar, sałaty lodowej, pomidora i czerwonej cebuli. Fot. Materiały prasowe

MAX Premium Burgers rozszerza menu o Grand Chicken Parmesan

Autor: Katarzyna Gubała Data: 14 marca 2023 14:20

MAX Premium Burgers reaguje na rosnące zapotrzebowania na produkty z kurczaka. Do Grand Chicken dołącza Grand Chicken Parmesan z włoskim parmezanem.

We wrześniu 2022 r. w menu szwedzkiej sieci pojawiła się nowa linia burgerów Grand Chicken, która była odpowiedzią na rosnący trend na burgery z kurczakiem w Stanach Zjednoczonych. Wprowadzając tę nowość MAX poszedł o krok dalej i stworzył burgery z idealnie przyrządzonym, całym filetem z kurczaka. Podstawowa linia oferowała 3 opcje Grand Chicken Sandwich, Grand BBQ Chicken i Grand Buffalo Chicken. Teraz dołącza do nich Grand Chicken Parmesan, burger z prawdziwym parmezanem z północnych Włoch - czytamy w komunikacie prasowym.

 

Grand Chicken Parmesan składa się z filetu z kurczaka, włoskiego parmezanu, sosu aioli, sera cheddar, sałaty lodowej, pomidora i czerwonej cebuli. Burger podawany jest w bułce, która występuje również w opcji bezglutenowej.

Zapotrzebowania na produkty z kurczaka rośnie

Wszystkie burgery MAX Premium Burgers, zanim zostaną przedstawione gościom restauracji, poddawane są testom smaku. Jonas Mårtensson, szef kuchni MAX Premium Burgers osobiście opracowuje połączenia smakowe, które następnie są sprawdzane i ulepszane. 

- Inwestycja podjęta w menu Grand Chicken była wyjątkowa w swoim rodzaju. Obserwowaliśmy ogromne zapotrzebowanie na produkty z kurczaka, które w ostatnich latach tylko rosło. Odzew, jaki otrzymaliśmy po wprowadzeniu na rynek pierwszych trzech burgerów z kurczaka, był oszałamiający. (...) Chcemy nadal zaskakiwać naszych gości - informuje szef kuchni MAX Premium Burgers.

Dla fanów klasyki

Obok Grand Chicken Parmesan oraz Korean BBQ do oferty MAX dołącza Classic’68 Cheese. To klasyczny cheeseburger składający się z polskiej wołowiny, dwóch plastrów sera cheddar, musztardy, czerwonej cebuli, ketchupu i pikli. Sprawdzi się w zestawie z powracającymi do sieci Sweet Potato Fries.

Grand Chicken Parmesan i Classic’68 Cheese są już dostępne we wszystkich restauracjach MAX Premium Burgers w całej Polsce. Obie pozycje można zamówić w zestawie z frytkami i napojem, a także komponować według własnych preferencji.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz