×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
McDonalds Supreme Crispy Chicken z nowościami
McDonalds rozszerza linię Supreme Crispy Chicken

McDonalds Supreme Crispy Chicken z nowościami

Autor: horecatrends.pl/materiał prasowy Data: 13 października 2021 13:11 | Aktualizacja: 13 października 2021 13:12

Linia Supreme Crispy Chicken McDonald's powiększa się o burgera i McWrap Supreme Crispy Chicken Caesar.

Od 13 października, obok takich pozycji, jak burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Sweet&Spicy czy Supreme Cripsy Chicken Tenders, pojawia się nowość – burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Caesar.

Nowości Supreme Cripsy Chicken

W nowościach Supreme Cripsy Chicken znajdują się kawałki kurczaka, ser cesarski, listki rukoli, pomidor oraz dwa rodzaje cebulki – prażona i czerwona. Całość dopełnia sos cesarski. 

Kampanii ponownie towarzyszy spot reklamowy, którego akcja rozgrywa się w centrum kontroli lotów oraz lądowniku, kiedy to trzech astronautów zmierza ku końcowi swojej misji. Tuż przed lądowaniem, konsternację wzbudza tajemnicze chrupnięcie. W centrum dowodzenia szybko okazuje się jednak, że zagadkowe trzaski to nie efekt usterki, tylko chrupanie jednego z asystentów, który jadł burgera Supreme Crispy Chicken z McDonald’s. Spot dostępny jest m.in. na kanale YouTube marki

Za strategię i koncepcję kreatywną kampanii odpowiada DDB Warszawa. Produkcję video zrealizowała Papaya Films. Za zakup mediów odpowiada OMD, zaś za komunikację PR – agencja 24/7Communication.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz