Partnerzy portalu
Mr.Pancake i PIZZA BOYZ z wegańską pizzą w stylu food porn
W menu Vegan Pizza Club znajduje się 6 pizz do których przygotowano 8 wegańskich sosów/ fot. Mr.Pancake i PIZZA BOYZ

Mr.Pancake i PIZZA BOYZ z wegańską pizzą w stylu food porn

Autor: horecatrends.pl Data: 16 września 2021 12:59 | Aktualizacja: 16 września 2021 13:35

Marka Mr.Pancake i PIZZA BOYZ z grupy FoodX poszerzyła ofertę o  wegańską pizzę w 6 smakach.

Mr. Pancake i PIZZA BOYZ to  koncept gastronomiczny oparty w całości na idei porn food i traktujący jedzenie jako kompleksowe doświadczenie.

W menu Vegan Pizza Club znajdą się wegańskie wersje znanych klasyków czyli Mac & VEGAN Cheeze czy Mangola, ale także nowości, jak Kimchi Fries czy Qrczak Generała Tso. W sumie w menu Vegan Pizza Club znajduje się 6 pizz do których przygotowano 8 wegańskich sosów.

- Wprowadzając na rynek nowy, wegański brand odpowiedzieliśmy na potrzebę rynku i wiodący trend.  Chcieliśmy trafić z naszą ofertą nie tylko do całkowicie nowych klientów, ale przede wszystkim do szeroko pojętej grupy osób „flex”, które choć nie jedzą w 100% roślinnie, to coraz częściej sięgają po wegańskie dania - powiedział Piotr Śliwa, współwłaściciel restauracji sieci FoodX.

Mr.Pancake i PIZZA BOYZ z wegańską pizzą w stylu food porn

Marka kilka lat temu wprowadziła w swoich restauracjach burgery z wegańskim mięsem. 

Vegan Pizza Club dostępna jest już we wszystkich restauracjach sieci w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i we Wrocławiu, a także w dostawach własnych w Warszawie oraz na platformach delivery współpracujących z restauracjami w poszczególnych miastach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz