Partnerzy portalu
Nowa kanapka w Subway to BIG SUB z klopsikami w sosie marinara Subway BIG SUB z klopsikami w sosie marinara to nowa kanapka Subwaya

Nowa kanapka w Subway to BIG SUB z klopsikami w sosie marinara

Autor: AW Data: 17 października 2022 08:50

Subway wprowadza nową kanapkę z klopsikami z wieprzowego mięsa mielonego, marynowanymi przez dwa dni w tradycyjnym włoskim sosie marinara.

Subway: Co ma w ofercie?

Lokale Subway słyną z amerykańskich sandwiczy, wrapów i sałatek, które klienci mogą sami skomponować według indywidualnych potrzeb. Lokale regularnie wprowadzają do swoich stałych ofert też sezonowe smaki.

W odpowiedzi na potrzeby naszych gości, chcielibyśmy przedstawić im nową wersję znanego i lubianego Sub’a z klopsikami. Te pyszne klopsiki, przyrządzane w sosie pomidorowym marinara z rozpływającym się w ustach serem oraz wybieranymi według własnego gustu i smaku warzywami, to propozycja Subway na chłodny jesienny okres. Doskonałym dodatkiem do posiłku będzie także pyszna sezonowa pumpkin spice latte, którą fantastycznie uzupełni czekoladowe ciasteczko

Piotr Bruździak, Business Development Agent w Polsce

Big Sub z klopsikami w sosie marinara: Co zawiera?

Big Sub z klopsikami w sosie marinara zawiera klopsiki z wieprzowego mięsa mielonego, marynowane przez dwa dni w tradycyjnym włoskim sosie marinara. Na klopsiki nakładany jest ser mozzarella i cheddar, który przy podgrzewaniu rozpływa się i świetnie komponuje z mięsem oraz różnymi rodzajami pieczywa. Pieczywo można dobrać według indywidualnych preferencji: pszenne, wieloziarniste ciemne, z parmezanem i oregano, wszystkie wypiekane są na miejscu. Końcowym dodatkiem do tak przygotowanego dania są świeże warzywa, wybierane już indywidualnie.

Składniki BIG SUB w Subway to:

Długa wersja 30 cm – 8 klopsików z mielonego mięsa wieprzowego, marynowanego przez dwa dni w sosie marinara, ser mozzarella i cheddar, świeże warzywa i pieczywo według uznania.

Mała wersja 15 cm – 4 klopsiki marynowane przez dwa dni we włoskim sosie marinara, świeżo wypiekane pieczywo, ser mozzarella i cheddar, świeże warzywa i pieczywo według uznania.

Co to jest sos marinara?

Sos marinara to włoski sos, który przygotowywany jest z bardzo dojrzałych pomidorów, cebuli i ziół, dzięki czemu ma wyjątkową intensywność i walory smakowe.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz