×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowy napój Fentimans wchodzi do HoReCa
fot. materiały prasowe

Nowy napój Fentimans wchodzi do HoReCa

Autor: www.horecatrends.pl Opublikowano: 25 marca 2019 14:00

Na rynek wchodzi nowy napój gazowany marki Fentimans, który charakteryzuje się aromatem jabłek i jeżyn. Apple & Blackberry trafi na półki sklepowe oraz do restauracji w sam raz na zbliżający się sezon letni.

Najnowszy smak dołącza do bogatego portfolio produktów Fentimans, zwiększając liczbę smaków dostępnych w poręcznym rozmiarze 275ml do 12 pozycji. Fentimans w swojej ofercie posiada napoje w rozmiarach od 125ml do 750ml, przeznaczone zarówno dla rynku HoReCa jak i dla sklepów.

W Polsce napoje Fentimans są dostępne od 2013 roku i można je obecnie kupić w ponad 400 lokalach gastronomicznych, hotelach i sklepach na terenie całego kraju. Oficjalnym i wyłącznym importerem oraz dystrybutorem napojów Fentimans w Polsce jest The Merchant Company.

Fentimans to brytyjski producent napojów gazowanych premium, sięgający historią 1905 roku. Rodzinna firma słynie z wykorzystania tradycyjnej metody warzenia swoich napojów przy pomocy ziół, imbiru oraz drożdży browarniczych, które zapewniają jej napojom głęboki i wyjątkowy smak. Firma wywodzi się z północno-wschodniej Anglii, gdzie ciągle ma swoją siedzibę, ale obecnie jej napoje można kupić na całym świecie.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz