×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nutella znów pokocha Polskę. Na etykietach znajdzie się 16 lokalizacji
Na etykietach słoików znajdzie się 16 atrakcyjnych lokalizacji w Polsce. Fot. Materiały prasowe

Nutella znów pokocha Polskę. Na etykietach znajdzie się 16 lokalizacji

Autor: Oprac. KG Data: 01 sierpnia 2022 10:50

Nutella wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno – Krajoznawczym po raz kolejny przygotowali propozycję 16 lokalizacji, które znajdą się na etykietach słoików z limitowanej edycji.

Nutella zachęcona sukcesem pierwszej edycji swojej akcji z 2021 postanowiła również w tym roku zaprosić konsumentów do odkrywania uroków Polski.

- We współpracy z PTTK i przy aktywnym zaangażowaniu ze strony fanów marki stworzyliśmy mapę wyjątkowych miejsc. W tym roku uzupełniamy ją o kolejne 16 lokalizacji, które znajdą się na etykietach słoików z limitowanej edycji, a są to: Suwalszczyzna, Pojezierze Ełckie, Toruń, Kraków, Dębki, Gdynia, Świnoujście, Zalew Wiślany, Tatry, Wieliczka, Warszawa, Gdańsk, Dunajec, Zamek Ogrodzieniec, Zalipie i Zamość – tłumaczy Łukasz Sasin, Country Marketing Manager marki Nutella. 

Akcja „Nutella® kocha Polskę 2022” startuje już 1 sierpnia i potrwa do 30 września. Jest połączona z loterią z nagrodami. Na zwycięzców czeka voucher turystyczny o wartości 5000 zł - na podróże po Polsce oraz vouchery na usługi fotograficzne. 

Na specjalnej, dedykowanej zakładce Nutella kocha Polskę na stronie internetowej nutella.pl konsumenci znajdą stworzoną przez PTTK listę atrakcji godnych odwiedzenia w każdej ze wspomnianych lokalizacji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz