Partnerzy portalu
Pad Udon Spicy Pumpkin - jesienna propozycja od Thai Wok Pad Udon Spicy Pumpkin to jesienna propozycja od Thai Wok; fot. mat. pras.

Pad Udon Spicy Pumpkin - jesienna propozycja od Thai Wok

Autor: horecatrends.pl Data: 22 października 2021 11:09

Thai Wok zaprasza na jesienną wersję Pad Udona ze średnio ostrą pieczoną dynią w halloweenowej stylizacji z Monsterem Mango Loco. Pud Udon Spicy Pumpkin dostępny będzie od 18 października do 1 listopada.

Pad Udon Spicy Pumpkin

Pad Udon to jeden z klasyków dań z woka w menu sieci. To makaron udon z warzywami, takimi jak pak choi, bambus, marchewka, szczypior, cebula czy grzyby shitake oraz wybrany dodatek, w postaci kurczaka, wołowiny, krewetek, tofu czy kurczaka roślinnego. Danie o wyczuwalnej słodyczy, która uzyskiwana jest poprzez sos sweet soya zostało wzbogacone o naszą polską dynię.

Dynia nie kojarzy się z kuchnią azjatycką, ale wiele jej rodzajów uprawia się właśnie w Azji.  Hokkaido czy Kabocha to bardzo znane japońskie odmiany dyni. W specjalnej edycji Pad Udona, zdecydowaliśmy się jednak na tradycyjną polską dynię ze względu na jej kolor i nawiązanie do polskiej jesieni – mówi Alina Zawadzka, Dyrektor Operacyjna Thai Wok.

Pad Udon Spicy Pumpkin został wprowadzony do sieci jako halloweenowa edycja specjalna 18 października i będzie dostępny do 1 listopada. Kampania połączona jest z wprowadzeniem do sieci napojów energetycznych Monster w różnych wersjach smakowych.

Jeżeli popularność Pad Udona Spicy Pumpkin przekroczy zakładaną sprzedaż, sieć nie wyklucza wprowadzenia tej wersji do menu, aż do zakończenia sezonu dyniowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz