×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sezonowa oferta Starbucks
Każdy, kto przyjdzie do kawiarni Starbucks z własnym kubkiem otrzyma zniżkę 1zł na dowolny napój/ fot. mat. pras.

Sezonowa oferta Starbucks

Autor: horecatrends.pl Data: 17 listopada 2021 10:44 | Aktualizacja: 17 listopada 2021 10:53

Starbucks przygotował dla swoich klientów przedświąteczną ofertę. Na miłośników kawy czekają m.in. pierniczkowe latte i kultowe Christmas Blend. Każdy, kto przyjdzie do kawiarni z własnym kubkiem otrzyma zniżkę 1zł na dowolny napój.

Propozycje Starbucks to: nowa odsłona pierniczkowej latte z dodatkiem kakao, Chocolatey Gingerbread Latte w zestawie z sezonowym ciastem Red Velvet,  Gingerbread Latte o słodko-pikantnym, pierniczkowym smaku oraz Toffee Nut Latte z nutami prażonych orzechów i toffi. 

Korzystając z oferty, można podarować bliskiej osobie kultową kawę ziarnistą Christmas Blend, która zawiera sezonowane ziarna kawy z Sumatry.

Fani łagodniejszych i słodszych smaków mogą się zdecydować na  odmianę Christmas Blonde Roast – jasno paloną kawę, charakteryzująca się słodkim, figowym smakiem z drzewnymi oraz cytrusowymi nutami. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań mogą również wypróbować Holiday Blend dostępną w formie kapsułek, którego nuty klonu i ziół nadają słodki, warstwowy smak.

Sezonowa oferta Starbucks

- Wiemy, że sezonowa oferta Starbucks jest gorąco wyczekiwana przez wielu fanów i to właśnie kubek Gingerbread Latte i zapach Christmas Blend stanowi dla nich idealne wprowadzenie w świąteczny nastrój. W tym roku oprócz niezbędnych klasyków wprowadzamy do menu kilka nowości, które powinny przypaść do gustu miłośnikom słodyczy i uprzyjemnić ten wyjątkowy czas. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tworzenia wyjątkowego klimatu Świąt. – mówi Kasia Pijanowska, Marketing Manager w Starbucks Polska.

Aby zachęcić do dbania o planetę także w przedświątecznym okresie, Starbucks oferuje każdemu, kto przyjdzie do kawiarni z własnym kubkiem zniżkę 1zł na dowolny napój. Do zainwestowania w przyszłość planety i zabierania własnego kubka kusi w sezonowej ofercie reusable cup zmieniający kolory. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz