Partnerzy portalu
Słony Karmel w lodziarnio-kawiarniach Grycan Oferta dostępna w lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce, obowiązuje od 1 października do 18 listopada

Słony Karmel w lodziarnio-kawiarniach Grycan

Autor: AW Data: 29 września 2022 12:52

Kawa Latte Macchiato Słony Karmel, szarlotka na gorąco z karmelowym sosem i gałką lodów oraz deser Słony Karmel. Jesienne menu lodziarnio-kawiarni to 3 nowe propozycje – bogactwo smaków i aromatów z wyraźną karmelową nutą doprawioną szczyptą soli morskiej.

Jesienna oferta lodziarnio-kawiarni Grycan

Jesienna oferta lodziarnio-kawiarni Grycan to nowe propozycje z dodatkiem sosu karmelowego, sporządzonego od podstaw w wyniku powolnego gotowania cukru z masłem i odrobiną soli morskiej:

- Deser Słony Karmel – deser lodowy, który jest połączeniem dwóch kulek lodów Słony Karmel z Solą Morską, jednej kulki lodów Śmietankowych oraz porcji bitej śmietany. Całość ozdobiona jest słonym karmelem i rurkami, które przygotowywane są we własnej pracowni cukierniczej. Cena: 21,90 zł.

- Szarlotka na gorąco Słony Karmel – prawdziwa domowa szarlotka z tradycyjnej polskiej odmiany jabłek szara reneta, na kruchym maślanym cieście, podawana na gorąco z porcją lodów Słony Karmel z Solą Morską oraz bitą śmietaną z dodatkiem słonego karmelu. Oferta zawiera również Szarlotkę na gorąco z kruszonką, kulką lodów Waniliowych, bitą śmietaną i sosem cynamonowym oraz wegańską Szarlotkę na gorąco z migdałami, kulką lodów Waniliowych Vegan i dodatkiem sosu cynamonowego. Cena: 17,90 zł.

- Latte Macchiato Słony Karmel – aromatyczna kawa na bazie pojedynczego espresso z mleczną pianką, chrupiącą bezą oraz porcją bitej śmietany polanej słonym karmelem. Cena: 18,90 zł.

Oferta dostępna w lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce, obowiązuje od 1 października do 18 listopada.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz