×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni będzie sprzedawać miody. Na początek dwa rodzaje
Miody Pan Mazur pojawiły się w sieci GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI, marki zarządzanej przez spółkę ENATA BREAD. Fot. Materiały prasowe

W Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni będzie sprzedawać miody. Na początek dwa rodzaje

Autor: Katarzyna Gubała Data: 06 marca 2023 12:20

W ramach pilotażowego projektu w sieci piekarnio-kawiarni Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni można kupić dwa rodzaje miodów z oferty Pan Mazur  – wielokwiatowy oraz lipowy. W przyszłości mogą pojawić się też inne smaki miodów tej marki.

Pan Mazur to nowa marka miodów na polskim rynku. Pierwszą siecią handlową, do której Pan Mazur wprowadza swoje produkty jest dynamicznie rozwijająca się sieć Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. W przyszłości planowane jest nawiązanie współpracy również z innymi sieciami detalicznymi. 

- Jest to nasza specjalna edycja miodów, których gama z pewnością będzie się poszerzała. W przyszłości planujemy wprowadzenie do sieci handlowych również innych produktów bazujących na miodzie, którego dostawcą będzie giełdowa spółka M FOOD - jeden z czołowych europejskich graczy na rynku obrotu miodem - który ma udziały w naszej firmie. Tym samym nie tylko mamy dostęp do know-how, ale też do specjalnie dla nas wyselekcjonowanych miodów - podaje w komunikacie prasowym Paweł Łapiński, prezes spółki Płynne Złoto, zarządzającej marką Pan Mazur.

Miody pod marką Pan Mazur uzupełniają ofertę „Regału smakosza” w Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. 

Czytaj też Enata Bread otworzy Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni w prestiżowej lokalizacji w stolicy

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz