×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wódka Orkisz w nowej eleganckiej butelce
fot. materiały prasowe

Wódka Orkisz w nowej eleganckiej butelce

Autor: www.horecatrends.pl Opublikowano: 15 stycznia 2019 11:51

Stock Polska zgodnie z duchem premiumizacji zaprezentowała Wódkę Orkisz w nowym opakowaniu. Nowa butelka, która ma stanowić o wyjątkowości i luksusie, została zaprojektowana zgodnie z duchem eleganckiego minimalizmu.

Prosty kształt i trzy złote piktogramy nadają całości tajemniczego i szlachetnego wyglądu. Korona symbolizuje wysoką jakość i unikalny królewski charakter, kłos odnosi się bezpośrednio do składu, a góry wskazują na miejsce, gdzie została odnaleziona ta pradawna odmiana pszenicy. Wszystkie informacje na butelce zostały wydrukowane, a dodatkowy zabieg w postaci zadruku na tyle dodaje efektu głębi.

Produkt dostępny jest także w nowoczesnej tubie.

Wódka Orkisz jest wytwarzana w małych ilościach w procesie powolnej destylacji, dzięki czemu charakteryzuje się niezrównaną łagodnością i subtelnym, wyjątkowym smakiem a schłodzona do temperatury 4-6 stopni oddaje najlepiej swoje wszystkie smakowe właściwości.

Stock Polska jest jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group.

Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz