×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu

Best Company Solutions sp. z o.o.

Od wielu lat BEST Company Solutions dostarcza największym sieciom stacji benzynowych, supermarketom, sklepom convenience, punktom usługowym, hotelom, kawiarniom, piekarniom i restauracjom profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Nasza firma przyczynia się do rozwoju branży HoReCa, oferując kompleksową obsługę, obejmującą analizę potrzeb klienta, dobór sprzętu, sprzedaż, montaż, serwis technologiczny oraz szkolenia.

BEST CS to znawca w dziedzinie projektowania i wyposażenia gastronomii, a także oficjalny dystrybutor renomowanych marek, takich jak: FRANKE i DALLA CORTE ekspresy do kawy, COMPAK młynki do kawy, MATE ekspresy do herbat liściastych i ziół, BABY HARDTANK urządzenia do Cold Brew, ZUMEX wyciskarki do cytrusów, PALUX piece, systemy kuchenne i monobloki, PRATICA hybrydowe piece, RAMALHOS piece piekarniczo-cukiernicze, CUPPONE piece do pizzy, QUALITYFRY automatyczne frytownice, BOVO i GELMATIC maszyny do lodów, BLUPURA dystrybutory do wody, BRITA systemy filtrowania wody, a także HOBART zmywarki i DANUBE sprzęt do profesjonalnego pralnictwa.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności dostarczania wysokiej klasy sprzętu i usług, które spełniają zróżnicowane potrzeby naszych klientów w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Nasze zaangażowanie w doskonałość i priorytetowe traktowanie satysfakcji klienta sprawia, że jesteśmy zaufanym partnerem dla firm poszukujących niezawodnych i wysokiej jakości rozwiązań gastronomicznych.

 

 

 

Wiadomości: Best CS

NEWSLETTER HORECATRENDS

Codzienna dawka najświeższych informacji ze świata HoReCa. Chcesz być na bieżąco? Zapisz się i otrzymuj newsletter horecatrends.pl