Partnerzy portalu
Ania Starmach ma nowy biznes związany z kulinariami. Ceny zaskoczyły Ania Starmach wraz z siostrą Agatą powołały do życia markę Mnam. Fot. Mnam

Ania Starmach ma nowy biznes związany z kulinariami. Ceny zaskoczyły

Autor: KG/horecatrends Data: 09 października 2022 08:40

Ania Starmach, kucharka i jurorka MasterChef Polska założyła markę Mnam, oferującą odzież i akcesoria mające umilić czas w kuchni. Znakiem rozpoznawczym są cytrusy.

Ania Starmach założyła Mnam wraz siostrą Agatą. Oferują t-shirty, fartuchy, śliniaki, torby i ściereczki. Odzież jest dostępna w rozmiarach dla dorosłych i dzieci. 

- Zależało nam bardzo, żeby stworzyć markę, gdzie rodzice i dzieci mogą kupić produkty takie same. Ja uwielbiam chodzić ubrana tak samo jak Jagna (córka Ani Starmach - przyp. red.), Jagna lubi chodzić ubrana tak samo, jak mama. To jest pomysł, który będzie nam przyświecał cały czas - ogłosiła w swoich social mediach Ania Starmach. 

Wzory obrazujące cytryny i pomarańcze zaprojektowała siostra Ani, Agata. 

Fartuchy kuchenne dla dorosłych od Ani Starmach kosztują 219 zł, te dla dzieci 139 zł. T-shirty damskie 149 zł, dziecięce 109 zł. Torby to wydatek 249 zł i 129 zł. Za zestaw dwóch ściereczek z haftem cytrusowym trzeba zapłacić 59 zł. 

Oferta nowego przedsięwzięcia Ani Starmach spodobała się obserwatorom, ale pojawiło się sporo komentarzy krytykujących ceny. ''Szkoda tylko, że tak drogo'', ''Pani Aniu fartuch 44€ to chyba przesada!'' - piszą. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz