Areszt dla sprawców napadu na dostawcę kebabów Do aresztu trafiło dwóch mężczyzn, którzy w Grójcu (Mazowieckie) napadli na dostawcę kebabów. / fot. unsplash

Areszt dla sprawców napadu na dostawcę kebabów

Autor: PAP Data: 04 sierpnia 2021 13:40

Do aresztu trafiło dwóch mężczyzn, którzy w Grójcu (Mazowieckie) napadli na dostawcę kebabów. Sprawcom grozi do 12 lat więzienia – poinformowała w środę rzeczniczka grójeckiej policji nadkom. Agnieszka Wójcik.

Do zdarzenia doszło w ub. tygodniu. Gdy dostawca kebabów przyjechał pod wskazany w zamówieniu adres, dwóch mężczyzn podeszło do jego samochodu, otworzyło drzwi i pobiło 21-latka. Następnie grożąc mu, napastnicy zabrali dwa zestawy kebabów i uciekli.

Zostali zatrzymani przez policję jeszcze tego samego dnia po południu. "To dwaj mieszkańcy Grójca w wieku 24 i 27 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli zarzut rozboju" - przekazała nadkomisarz.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz