Partnerzy portalu
Będą przywileje dla osób zaszczepionych Ministerstwo Zdrowia potwierdziło jeden z przywilejów dotyczących osób, które zaszczepiły się przeciwko koronawirusowi. Osoby zaszczepione będą wyłączone z limitu uczestniczenia w imprezach. / fot. unsplash

Będą przywileje dla osób zaszczepionych

Autor: warszawawpigulce.pl Data: 07 maja 2021 14:34

Jak podaje portal Warszawawpigułce.pl, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło jeden z przywilejów dotyczących osób, które zaszczepiły się przeciwko koronawirusowi. Osoby zaszczepione będą wyłączone z limitu uczestniczenia w imprezach.

W mediach pojawiły się informacje o tym, że osoby w pełni zaszczepione dwoma dawkami szczepionek firm Pfizer, Moderna, AstraZeneca czy jedną dawką preparatu Johnson&Johnson będą wyłączone z limitu ograniczającego udział ludzi w imprezach okolicznościowych. Obecnie limit wynosi 25 osób.

Jak podaje portal Warszawawpigułce.pl, tę informację zweryfikowali dziennikarze portalu Money.pl i skontaktowali się z Ministerstwem Zdrowia.

- Agnieszka Pochrzęst-Motyczyńska, naczelnik ds. mediów w resorcie zdrowia odpowiedziała, że „podobnie jak teraz osoby zaszczepione będą wyłączone z takiego limitu”. - pisze portal.

Czytaj więcej na: Warszawawpigułce.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz