×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Browary Warszawskie wraz z NINE'S wzniecą w weekend ducha sportu
Sportoweekend w Browarach Warszawskich zaplanowany jest na 9-10 kwietnia. Fot. Materiały prasowe

Browary Warszawskie wraz z NINE'S wzniecą w weekend ducha sportu

Autor: Oprac. KG Data: 07 kwietnia 2022 11:35 | Aktualizacja: 08 kwietnia 2022 14:07

Browary Warszawskie wspólnie z NINE’s Restaurant & Sports Bar przygotowały sportowe atrakcje dla wszystkich pokoleń przez cały weekend 9-10 kwietnia.

Jak informują Browary Warszawskie, w sobotę i niedzielę (9-10 kwietnia) od 11:30 do 18:00 będą trwały konsultacje trenerskie w Calypso, pomiar składu ciała oraz mini challenge z niespodziankami. 

W niedzielę NINE’s będzie wypełniony rozmowami o koszykarskiej Polonii na przestrzeni 100 lat, jak zmienił się Przegląd Sportowy, będzie można posłuchać również rozmowy o Futbolu Amerykańskim, SKK Polonii Warszawy. Będzie można również posłuchać rozmowy z Turbo Kozak-Gabor , Bramkarzem w Dresie. 

Przez cały weekend będzie dostępne również koło wiedzy z nagrodami, wystawa Muzeum Sportu o Kazimierzu Górskim oraz Symulator F1. Równolegle w przestrzeni eventowej NINE’s będą się odbywać prelekcje SOS Wioski Dziecięce, Muzeum Sportu czy Kamili Nowowiejskiej.

W SPORTOWEEKEND oprócz zajęć sportowych, wystaw i warsztatów dla dzieci, rozegra się specjalna licytacja „Sportowcy dla SOS”. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na rzecz dzieci z Ukrainy. Wśród przedmiotów licytacji są m.in. opaska Roberta Lewandowskiego z meczu ze Szwecją, czapka Igi Światek z Miami Open, kask i koszulka Mai Włoszczowskiej, buty Dawida Tomali, koszulki Róży Kozakowskiej, Justyny Kowalczyk i TurboKozaka. 

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej Browarów Warszawskich.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz