×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Circle K planuje mieć ponad 400 stacji. W ofercie gastronomicznej stawia na nowości
Zmrożony napój K-Freeze jest dostępny na wybranych stacjach Circle K. Fot. Materiały prasowe

Circle K planuje mieć ponad 400 stacji. W ofercie gastronomicznej stawia na nowości

Autor: Opr Data: 20 lipca 2022 11:15

Sieć stacji Circle K świętuje 30-lecie działalności w Polsce. W jubileuszowym roku firma planuje przekroczyć liczbę 400 stacji własnych i franczyzowych. W ofercie gastronomicznej Circle K stawia na nowości.

Jak informuje w komunikacie prasowym Michał Ciszek, prezes Circle K Polska w  działalności firmie przyświeca idea, aby oferta dostępna na stacjach ułatwiała klientom stacji życie, zgodnie z filozofią „Let’s make it easy”. 

- Zgodnie z modelem convenience, chcemy stworzyć takie miejsce, w którym można załatwić jak najwięcej spraw - wypić dobrą kawę, zrobić zakupy spożywcze niezależnie od dnia tygodnia, zjeść dobry lunch w podróży, w tym również wegetariański - mówi Michał Ciszek. 

W ofercie gastronomicznej Circle K regularnie pojawiają się nowości - Hot Dogi w różnych smakach, a także produkty dla osób, które stawiają na dietę wegetariańską, takie jak wege burger. Przez ostanie lata sieć stacji stawiała również na niestandardowe produkty jak K-Freeze, mrożony napój w wielu smakach oraz udoskonalała recepturę kaw przygotowywanych z wysokiej jakości ziaren w profesjonalnych kawiarkach. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz