Ewa Chodakowska, Anna Starmach i Purella Superfoods motywują do zdrowego początku rokuhorecatrends.pl - 13 stycznia 2020 15:38


Ambasadorki i inwestorki Purella Superfoods łączą siły. Ewa Chodakowska, trenerka fitness oraz jurorka MasterChefa - Ania Starmach, wspólnie z producentem superfoods, zachęcają Polaków do regularnej aktywności fizycznej i zdrowego gotowania z użyciem superskładników właśnie - a wszystko pod kryptonimem "Zdrowy początek roku".

Początek roku sprzyja wyzwaniom i nowym celom, którym jednak nie zawsze łatwo sprostać.

Dlatego Purella Superfoods namawia Polki i Polaków do przyłączenia się do akcji "Zdrowy początek roku" - w ramach której dwie ambasadorki firmy Purella - Ewa Chodakowska oraz Anna Starmach, wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie oraz zasięgi w mediach społecznościowych zamierzają na każdym możliwym poziomie wspierać wszystkich, którzy wspólnie z nimi zdecydują się przejść na 'zdrową stronę mocy'.

Ania i Ewa będą zachęcać i motywować oraz ułatwiać realizację postanowień, regularnie serwując przepisy na zdrowe potrawy z użyciem produktów superfoods, a także programy treningowe, które pozwolą rozpocząć zdrowo rok, pozbyć się złych nawyków żywieniowych i zawalczyć o dobrą formę już na stałe.

Pełną gamę Purella Superfoods tworzą cztery grupy asortymentowe. Superfoods to moc z organicznych i ekologicznych roślin o najwyższych wartościach odżywczych, aby gotować pysznie i zdrowo. Super Suplements, 100% mocy czystych ekstraktów z superfoods zamkniętych w wegańskiej kapsułce do wygodnej suplementacji. Superherbs to połączenie mocy ziół i superwartości superfoods w formie wygodnych saszetek do zaparzania. Z kolei Supermusli to połączenie pysznych płatków ze zdrowymi owocami superfoods na idealny początek dnia.