Forum Rynku Spożywczego i Handlu 8-9 listopada 2021horecatrends.pl - 29 kwietnia 2021 15:43


14. edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu – największej konferencji biznesowej dedykowanej przedsiębiorcom z sektora spożywczego, handlu i dystrybucji w Polsce i regionie – odbędzie się w formule stacjonarnej w Warszawie w hotelu Sheraton, w dniach 8-9 listopada 2021 roku.

Podczas tegorocznej edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu w gronie najważniejszych producentów, dostawców i liderów rynku handlowego porozmawiamy o rewolucji, której jesteśmy świadkami. Jedzenie w czasach ograniczeń w podróżowaniu awansowało w rankingu przyjemności na jedną z pierwszych pozycji. Konsumenci pokładają w nim też nadzieje na wzmocnienie odporności. Jak nastawienie klientów zmieni oblicze biznesu spożywczego i handlowego? O tym już w listopadzie!

Organizatorem Forum Rynku Spożywczego i Handlu jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.‌in.: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl oraz organizator m.‌in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Poprzednie edycje Forum Rynku Spożywczego i Handlu pokazały, że jest to główne spotkanie branży pozwalające z jednej strony wymieniać strategiczne informacje, z drugiej – nawiązać owocne relacje biznesowe, realnie przekładające się na rozwój biznesu. Wierzymy, że powrót do stacjonarnej formuły pozwoli spełnić te oczekiwania.