×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Lokal stracił gofra za 3 tys. zł. Odzyskała go policja, ale bita śmietana zniknęła
Z dekoracyjnego gofra zniknęła bita śmietana i owoce. Fot. https://lubelska.policja.gov.pl/

Lokal stracił gofra za 3 tys. zł. Odzyskała go policja, ale bita śmietana zniknęła

Autor: Oprac. KG Data: 21 sierpnia 2022 09:55 | Aktualizacja: 21 sierpnia 2022 09:59

Nieznani sprawcy ukradli wielkiego dekoracyjnego gofra sprzed jednego z lokali gastronomicznych w Okunince. Straty wyceniono na 3 tys. zł. Jeszcze tego samego dnia gofra odzyskali i sprawców zatrzymali stróże prawa z Oddziałów Prewencji Policji w Lublinie.

Z terenu lokalu gastronomicznego w Okunince w połowie sierpnia nieznani sprawcy ukradli element dekoracyjny w postaci ogromnego gofra. O kradzieży powiadomiono włodawskich policjantów. Straty wyceniono na 3 tys. zł.

Jak ustalili funkcjonariusze, którzy zajęli się ta nietypową kradzieżą, moment zdarzenia uchwyciły kamery monitoringu i nagrały sylwetki sprawców - czytamy w komunikatach policji lubelskiej.

''Policjanci Oddziałów Prewencji Policji w Lublinie, którzy pełnią służbę na terenie Okuninki na podstawie nagrań z monitoringu wytypowali i zatrzymali sprawców tego czynu i odzyskali skradzionego gofra. Dekoracja była schowana za wynajmowanym przez nich domkiem letniskowym. Niestety znikła z niego bita śmietana i owoce, a pojawiły się na nim dziury'' - poinformowała policja.

Okazało się, że sprawcy - dwaj 24-letni mieszkańcy województwa mazowieckiego - z powodu ilości spożytego alkoholu nic nie pamiętają z poprzedniego wieczoru, zaś zniszczenia gofra zapewne powstały, gdy go upuścili niosąc do domku.

Na poczet grożących im kar zabezpieczono 2 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz