Partnerzy portalu
Marka Soplica przygotowała kreator etykiet na butelki weselne Marka oferuje personalizowane etykiety na wesele. Fot. Materiały prasowe

Marka Soplica przygotowała kreator etykiet na butelki weselne

Autor: Oprac. KG Data: 13 września 2022 13:00

Marka Soplica zaoferowała możliwość stworzenia spersonalizowanych etykiet na butelki alkoholu na wesele. Do wyboru jest pięć różnych stylów: Boho, Folk, Glamour, Rustykalny oraz Klasyczny.

Z darmowej personalizacji etykiet można skorzystać przy zakupie minimum 45 sztuk Soplicy Szlachetnej o pojemności 500 ml i/lub minimum 45 sztuk Soplicy Smakowej o pojemności 100 ml (niezbędne jest zachowanie paragonu) - czytamy w informacji prasowej. 

Na stronie marki dostępny jest kreator, w którym należy wybrać styl etykiety, pojemność butelki (100 ml lub 500 ml) i odpowiednio albo wybrać jedno z proponowanych haseł (wariant 100 ml), albo wpisać imiona nowożeńców (wariant 500 ml). 

Oprócz tego marka dzieli się inspiracjami na motyw wesela i wskazówkami, jak zadbać o spójność oprawy. Z akcji promocyjnej można korzystać od 01.08.2022 do 31.12.2022 roku. Dodatkowo Soplica zorganizowała konkurs dla przyszłych nowożeńców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz