×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Noc Muzeów w sobotę. Fabryka Czekolady E.Wedel już zaprasza na wirtualny spacer
Marka E.Wedel udostępniła na swojej stronie pełnowymiarowy, wirtualny spacer po swojej wyjątkowej Fabryce Czekolady. Fot. Materiały prasowe

Noc Muzeów w sobotę. Fabryka Czekolady E.Wedel już zaprasza na wirtualny spacer

Autor: KG/horecatrends Data: 13 maja 2022 15:45

Od początku istnienia Nocy Muzeów, jednym z najbardziej popularnych miejsc do zwiedzania jest działająca od lat 30. XX wieku na warszawskim Kamionku, Fabryka Czekolady E.Wedel.

W tym roku, tak jak i ubiegłym, marka E.Wedel udostępnia na swojej stronie www.wedel.pl pełnowymiarowy, wirtualny spacer po swojej wyjątkowej Fabryce Czekolady. Jest już on dostępny. 

Każdy internauta, z dowolnego miejsca na świecie, w odpowiednim dla siebie dniu i czasie, może połączyć się z czekoladowym królestwem i dowiedzieć się między innymi jak powstaje słynna wedlowska czekolada, przyjrzeć się niesamowitym pracom w galerii czekoladowych rzeźb czy przenieść się do gabinetu Jana Wedla – legendarnego ostatniego właściciela fabryki z rodu Wedlów. Spacer w trybie online to ukłon w stronę jego postaci. Jan Wedel był pionierem w swoich czasach, słynął z niecodziennych pomysłów i śmiałych innowacji - czytamy w komunikacie prasowym. 

Zwiedzanie w trybie online będzie dostępne do 22 maja na stronie wedel.pl/wirtualny-spacer.

Na zwiedzających wirtualnie czekać będą aż 4 inspirujące trasy: 
- linia Ptasie Mleczko
- linia Venus
- Torcik Wedlowski
- Galeria Rzeźb oraz Gabinet Historyczny Jana Wedla, w którym każdy będzie mógł się poczuć jak słynny wynalazca i przenieść się w lata 30.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz