Partnerzy portalu
Nowe zadanie prezesa IGGP. Jacek Czauderna powołany przez ministra rozwoju i technologii
Jacek Czauderna, prezes Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej. Fot. Archiwum

Nowe zadanie prezesa IGGP. Jacek Czauderna powołany przez ministra rozwoju i technologii

Autor: KG/horecatrends Data: 07 lipca 2022 09:10 | Aktualizacja: 07 lipca 2022 09:11

Prezes Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej Jacek Czauderna został powołany przez ministra rozwoju i technologii na członka Sektorowej Rady do spraw Kompetencji Turystyka.

IGGP poinformowała o powołaniu przez ministra rozwoju i technologii Waldemara Budę na członka Sektorowej Rady do spraw Kompetencji Turystyka. 

Jacek Czauderna jest praktykiem z 30-to letnim stażem z doświadczeniem gastronomicznym w korporacjach Żywiec i Nestle a od ponad 10 lat w prywatnym biznesie (własne restauracje i dystrybucja dla gastronomii kawy, ekspresów oraz herbaty koncernu Jacobs Douwe Egberts) - czytamy na stronie internetowej Izby

Droga zawodowa Jacka Czauderny prowadziła od przedstawiciela handlowego przez zasiadanie w zarządach korporacji aż do właściciela sieci restauracji. Od 10 lat jest niezależnym przedsiębiorcą, trenerem i doradcą biznesowym z branży gastronomicznej.

Prowadzi między innymi projekty uruchamiania nowych lokali, szkolenia z zakresu ”jak zarabiać na gastronomii” i jak „kontrolować sieciowy i indywidualny biznes gastronomiczny”, jak stosować systemowe rozwiązania w biznesie gastronomicznym, jak tworzyć i stosować procedury operacyjne.

Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, MBA University of Bradford, London Management School. Podczas pracy w korporacjach a potem przy rozwijaniu własnych biznesów gastronomicznych zdobył doświadczenie związane z zarządzaniem personelem, optymalizacją zakupów i rozwojem zyskownej gastronomii.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz